Konsultacje lekarskie przez wideokomunikator/telefon

Wideokonsultacja z lekarzem specjalistą przez wideokomunikator internetowy - to konsultacja lekarska przez internet z możliwością uzyskania fachowej porady ze strony lekarza specjalisty.


 

 

 

   Umów się na wideorozmowę z lekarzem specjalistą.

 

Wideorozmowa za pośrednictwem naszego wideokomunikatora daje Ci możliwość skonsultowania swojego problemu i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących Twojego stanu zdrowia dzięki kontaktowi z dyżurującym lekarzem danej specjalności. Jeśli posiadasz kamerkę internetową, lekarz będzie widzieć Cię na ekranie swojego monitora. Ty oczywiście będziesz widzieć lekarza na ekranie swojego komputera/tabletu/smartfona. Korzystanie z wideokomunikatora jest niezwykle łatwe, obsługa jest intuicyjna - formularz dostępny przy zamawianiu konsultacji poprowadzi Cię krok po kroku.

  Będziesz mógł za pośrednictwem e-maila wysłać nam  swoje badania:

- lekarz przed udzieleniem porady za pośrednictwem wideokomunikatora internetowego/telefonu będzie mógł zapoznać się z wynikami Twych, uprzednio wykonanych badań, co znacząco poprawi jakość udzielonej ci konsultacji telefonicznej. Ułatwi lekarzowi określenie problemu medycznego z jakim ma do czynienia w Twoim przypadku - poprawi efektywność wykorzystania przez niego czasu przeznaczonego na udzielenie w/w porady i udzielenie Ci należytej pomocy.  Lekarz będzie mieć możliwość zobaczenia Cię za pośrednictwem kamery internetowej, porozmawiania z Tobą oraz zapoznania się z Twoimi wynikami badań i na tej podstawie doradzi Ci co powinnaś/powinieneś w danej sytuacji zrobić.

 

 

 

Koszt 15-minutowej konsultacji wynosi 29 zł brutto.   

 

Zadzwoń by z TeleOpiekunem Medycznym umówić wideokonsultację

 

 

 

Nasz numer telefonu:  

 

880 20 60 60  

 

Nasz adres e-mail:      

kontakt@telefondodoktora.pl 

 

KONSULTACJA LEKARSKA PRZEZ INTERNET