Lekarze specjaliści » Okuliści

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Piotr Grzybowski

Telefon: 798 698 538

Obecna ocena lekarza: 3.52

Liczba głosów: 44

Jest specjalistą w dziedzinie okulistyki. Specjalizuje się także w okulistyce dziecięcej, diagnostyce oraz leczeniu zeza i niedowidzenia. Posiada wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że w sposób profesjonalny podchodzi do każdego swojego pacjenta. Odbywał staże, gdzie szkolił się pod okiem świetnych specjalistów. Stale rozwija się i poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Przeprowadza konsultacje okulistyczne, zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Usługi oferowane przez niego pacjentom to badania okulistyczne dzieci, usługi optyczne, badanie pola widzenia, badania okulistyczne dorosłych, badania USG gałki ocznej oraz pachymetria, a także tonometria kontaktowa i bezkontaktowa, badanie ustawienia oczu na synoptoforze i w wolnej przestrzeni. Dodatkowo wykonuje wziernikowanie oka, badanie ciśnienia ocznego, badanie lampą szczelinową. Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza w kwestii schorzeń i dolegliwości takich jak zapalenie rogówki, zespół suchego oka, zez, zapalenie spojówek, jaskra, krótkowzroczność, a także zapalenie błony naczyniowej przedniego oka, zapalenie nerwu wzrokowego, astygmatyzm i dalekowzroczność. Przeprowadza takie zabiegi jak znieczulenie miejscowe do operacji okulistycznych, irydotomia laserowa, operacje skrzydlika, usunięcie gałki ocznej, usunięcie zaćmy oraz wycięcie gradówki i zastrzyki podspojówkowe.

Lokalizacja: ul. Rzgowska 281/289, Łódź
Telefon:  798 698 538
Region: łódzkie
Dodano: 16-03-2018
Odsłon: 1739

Obecna ocena lekarza: 3.52, głosów: 44
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się