Lekarze specjaliści » Okuliści

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Joanna Dudek

Telefon: 426 337 801

Obecna ocena lekarza: 2.72

Liczba głosów: 22

Jest lekarzem specjalizującym się w dziedzinie okulistyki. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego (2003 rok). Swoje doświadczenie zdobyła pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Mikołaja Kopernika oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Norberta Barlickiego. Obie placówki mieszczą się w Łodzi. Swoich pacjentów konsultuje też w Poradni Okulistycznej Salve zlokalizowanej przy ulicy Strugi 3 w Łodzi. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach naukowych. Zgłaszającym się do niej pacjentom doradza głównie w kwestii schorzeń i dolegliwości takich jak astygmatyzm, jaskra, zaćma, zez, daleko- i krótkowzroczność. Leczy nabyte i wrodzone wady wzroku, zapalenie siatkówki, rogówki, nerwu wzrokowego i błony naczyniowej przedniego oka oraz zespół suchego oka.

Lokalizacja:  ul. Struga 3, Łódź
Telefon:   426 337 801
Region: łódzkie
Dodano: 16-03-2018
Odsłon: 975

Obecna ocena lekarza: 2.72, głosów: 22
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się