Lekarze specjaliści » Okuliści

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

 Jerzy Nawrocki

Jerzy Nawrocki

Telefon: 512 004 363

Obecna ocena lekarza: 3.68

Liczba głosów: 25

Jest lekarzem specjalizującym się w dziedzinie okulistyki. Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza głównie w kwestii schorzeń i dolegliwości, takich jak jaskra, zaćma, zez, astygmatyzm, daleko i krótkowzroczność. Leczy zapalenie siatkówki, rogówki, nerwu wzrokowego i błony naczyniowej przedniego oka oraz zespół suchego oka. Pomaga osobom z powikłaniami po przebiegu cukrzycy, takimi jak cukrzycowy obrzęk plamki oraz po urazach oka.

Pacjenci, doktora Jerzego Nawrockiego mogą liczyć na test przesłaniania, dzięki któremu zbadać można wadę wzroku, badanie ostrości wzroku, pachymertię, polegającą na określeniu grubości rogówki, wziernikowanie oka – badanie dna oka wykonywane za pomocą oftalmoskopu i umożliwiające rozpoznanie chorób siatkówki, a także USG okulistyczne. W ofercie jego gabinetu znajdują się zabiegi specjalistyczne z zakresu usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji lub gałki ocznej, wycięcia gradówki, a także irydotomii laserowej umożliwiające leczenie jaskry. Wykonuje operacje powiek, do których zaliczyć można podwinięcie, odwinięcie i opadanie powiek, a także operacje skrzydlika nowoczesną metodą Perfect, która zapewnia brak nawrotów i wspaniały efekt estetyczny. Przeprowadza też zabiegi laserowe.

 

Lokalizacja: Łódź, ul. Rojna 63/65.
Telefon:   512 004 363
Region: łódzkie
Dodano: 16-03-2018
Odsłon: 889

Obecna ocena lekarza: 3.68, głosów: 25
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się