Lekarze specjaliści » Neurolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Anna Wasilewska

Anna Wasilewska

Telefon: 12 202 46 53

Obecna ocena lekarza: 3.17

Liczba głosów: 28

Lek. med. Anna Wasilewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończyła w 2009 roku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z neurologii, którą rozpoczęła w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od momentu zakończenia studiów jest związana zawodowo z Katedra i Kliniką Neurologii UJCM oraz Poradnią Schorzeń Pozapiramidowych tutejszej Kliniki Neurologii. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych z zakresu schorzeń układu pozapiramidowego OUN. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe i uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, kursach oraz bierze czynny udział w profesjonalnych konferencjach naukowych.

Lokalizacja:  Josepha Conrada 79 31-357 Kraków
Telefon:  12 202 46 53
Region: małopolskie
Dodano: 02-10-2017
Odsłon: 1224

Obecna ocena lekarza: 3.17, głosów: 28
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się