Lekarze specjaliści » Psychiatrzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Tadeusz Parnowski

Tadeusz Parnowski

Telefon: 781 016 383

Obecna ocena lekarza: 2.80

Liczba głosów: 31

jest lekarzem psychiatrą, specjalistą drugiego stopnia w tej dziedzinie oraz psychogeriatrą. Obecnie zatrudniony jest w Centrum Terapii Dialog przy ulicy Stryjeńskich 19 w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Od ponad 40 lat pomaga Pacjentom, będąc ekspertem z zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń afektywnych oraz problemów psychicznych po 50 roku ż ycia i w wieku podeszłym (depresje, psychozy, otępienia). Od ponad 10 lat pełni funkcję Kierownika II Kliniki Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie. Uczestniczy w działaniach społecznych na rzecz ludzi w wieku starszym i osób z chorobą Alzheimera. W latach 2000-2004 pełnił funkcję przewodniczącego Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jest Prezesem Polskiego Towarzystwa Psychogeriatrycznego.

Lokalizacja: ul. Stryjeńskich 19 02-791 Warszawa
Telefon:  781 016 383
Region: mazowieckie
Dodano: 11-01-2018
Odsłon: 870

Obecna ocena lekarza: 2.80, głosów: 31
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się