Lekarze specjaliści » Psychiatrzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Maciej Kuligowski

Maciej Kuligowski

Telefon: 602 557 643

Obecna ocena lekarza: 2.73

Liczba głosów: 49

Posiada specjalizację w dziedzinie psychiatrii. W codziennej praktyce skupia się przede wszystkim na zaburzeniach emocjonalnych, zaburzeniach lękowych oraz zaburzeniach depresyjnych.

W ramach praktyki lekarskiej diagnozuje i leczy pacjentów, którzy cierpią z powodu schizofrenii. Ponadto w swoim gabinecie stara się pomóc pacjentom, którzy cierpią z powodu zaburzeń nerwowych. W codziennej praktyce leczy różnego rodzaje nerwice. W ich skład wchodzi nerwica histeryczna, nerwica natręctw, nerwica depresyjna, nerwica wegetatywna, której najczyściej towarzyszą dolegliwości fizyczne, takie jak ból jamy brzusznej oraz ból głowy.

Zajmuje się osobami, które przeżywają kryzys z powodu odejścia bliskiej osoby, wypadku, rozwodu lub choroby. Ponadto konsultuje pacjentów, którzy z powodu zaburzeń lękowych nie są w stanie wykonywać codziennych obowiązków. Stara się pomóc osobom, które cierpią z powodu psychoz, fobii orz fobii społecznych.

Lokalizacja: Henryka Siemiradzkiego 15, 37-700 Przemyśl
Telefon:  602 557 643
Region: podkarpackie
Dodano: 18-01-2018
Odsłon: 1071

Obecna ocena lekarza: 2.73, głosów: 49
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się