Lekarze specjaliści » Psychiatrzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

 Anna Zofia Antosik - Wójcińska

Anna Zofia Antosik - Wójcińska

Telefon: 504 530 526

Obecna ocena lekarza: 3.18

Liczba głosów: 44

Pracuję jako psychiatra w Oddziale Chorób Afektywnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posiadam doświadczenie kliniczne zarówno w pracy na oddziale szpitalnym, jak i w poradniach zdrowia psychicznego. Ukończyłam II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie oraz specjalizację z zakresu psychiatrii dorosłych. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry oraz doktora nauk medycznych.

Tematem mojej pracy doktorskiej była ocena wpływu stymulacji głębokiej mózgu (STN-DBS) na nastrój oraz napęd. Interesuję się w szczególności zagadnieniem zaburzeń nastroju, farmakoterapii CHAD oraz wykorzystaniem metod fizykalnych w leczeniu depresji.

Jestem autorką wielu prac naukowych oraz publikacji w czasopismach psychiatrycznych. Od lat biorę udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach dotyczących zagadnień farmakoterapii i psychoterapii zaburzeń psychicznych.

Udzielam konsultacji również w języku angielskim.

Lokalizacja: Powstańców Śląskich 89b/241 , 01-355, Warszawa
Telefon:  504 530 526
Region: mazowieckie
Dodano: 19-01-2016
Odsłon: 1258

Obecna ocena lekarza: 3.18, głosów: 44
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się