Lekarze specjaliści » Interniści

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Szymon Mleczko

Szymon Mleczko

Telefon: 12 446 46 10

Obecna ocena lekarza: 3.9

Liczba głosów: 20

Studia medyczne ukończyłem w 2007r, od tego czasu swoje kroki zawodowe stawiam w kierunku kardiologii oraz angiologii. Rozpoczynałem pracę w Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Obecnie pracuję w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II - w ZespolePracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia oraz w Klinice Kardiologii Interwencyjnej. Zajmuję się głównie diagnostyką nieinwazyjną i kwalifikacją pacjentów przez zabiegami wewnątrznaczyniowymi/operacjami w zakresie naczyń wieńcowych oraz obwodowych (tętnic szyjnych, kręgowych, podobojczykowych, tętnic kończyn dolnych). Ponadto specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu zachowawczym i inwazyjnym (skleroterapia, EVLT) żylaków kończyn dolnych.

Lokalizacja: Josepha Conrada 79, Prądnik Biały 31-357 Kraków
Telefon:  12 446 46 10
Region: małopolskie
Dodano: 20-11-2017
Odsłon: 1178

Obecna ocena lekarza: 3.9, głosów: 20
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się