Lekarze specjaliści » Medycyna estetyczna

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Ewa Rybicka

Ewa Rybicka

Telefon: 505 301 233

Obecna ocena lekarza: 2.92

Liczba głosów: 70

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka PSME przy PTL. Od lat zajmuje się medycyną estetyczną. W centrum jej zainteresowań są przede wszystkim metody rewitalizacji skóry oparte na mezoterapii i peelingach chemicznych. Ma duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy preparatów kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) do modelowania twarzy, a także długą praktykę w zastosowaniu kwasu polimlekowego (Sculptra). Z powodzeniem zajmuje się lipolizą oraz leczeniem cellulitu. Wnikliwie śledzi trendy w medycynie estetycznej i stosuje je w praktyce wybierając metody skuteczne, ale o sprawdzonym bezpieczeństwie. Wykonuje większość zabiegów oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną, oprócz zabiegów laserowych, IPL, RF.

 

Lokalizacja: Klinika Medycyny Estetycznej ul. Opaczewska 43 lok. 4 02-301 Warszawa
Telefon:  505 301 233
Region: mazowieckie
Dodano: 23-06-2016
Odsłon: 1742

Obecna ocena lekarza: 2.92, głosów: 70
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się