Lekarze specjaliści » Medycyna estetyczna

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

dr n. med. Maciej M. Pawlak

dr n. med. Maciej M. Pawlak

Telefon: 661 661 861

Obecna ocena lekarza: 3.03

Liczba głosów: 64

lekarz medycyny estetycznej chirurgia dermatologiczna Dr n. med. Maciej Pawlak ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2008 roku. Jest wieloletnim członkiem i słuchaczem International Master Course on Aging Skin i Międzynarodowego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej. Medycyną zabiegową i estetyczną zajmuje się zawodowo od 2008 roku. W swojej codziennej pracy wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej, interwencyjnej i chirurgicznej. Obszerną wiedzę teoretyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych międzynarodowych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla chirurgów plastycznych. Jest szkoleniowcem w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice, współautorem wielu materiałów dydaktycznych i kursów praktycznych z zakresu zabiegów lipolitycznych, laserowych, chirurgii dermatologicznej, medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej. Należy do niewielkiego grona lekarzy wykonujących zarówno drobne zabiegi w obrębie twarzy, jaki i modelujących całe ciało. Dzięki współpracy z ośrodkami chirurgii plastycznej we Włoszech (Luca Scrimali) jako jeden z pierwszych wprowadził laseroterapię lipolityczną do modelowania trudnych obszarów twarzy, takich jak policzki, okolica dolnych powiek i szyja. Bogate doświadczenie praktyczne i teoretyczne umożliwiają mu przeprowadzenie pełnej gamy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, uzupełnionych zabiegami z zakresu chirurgii. Wszechstronna wiedza oraz częste łączenie tych dwóch dziedzin medycyny pozwala doktorowi na kompleksowe leczenie pacjentów. Jedną z najczęściej wykonywanych procedur jest liposukcja połączona z kompletną lipolizą ciała. Dr Maciej Pawlak jest cenionym lekarzem zarówno wśród pacjentów w Polsce, jak i za granicą. Obszerna wiedza teoretyczna oraz doskonałe umiejętności manualne umożliwiły dr Pawlakowi członkostwo w Międzynarodowym Towarzystwie Medycyny Estetycznej Anti – Aging. . W MD Clinic dr Pawlak wykonuje m.in. takie zabiegi jak: Lipoliza i liposukcja laserowa; Laserowe usuwanie znamion skórnych i zmian barwnikowych; Zamykanie naczyń i usuwanie rumieni.

Lokalizacja: Merliniego 2, Waszawa
Telefon:  661 661 861
Region: mazowieckie
Dodano: 07-07-2016
Odsłon: 3146

Obecna ocena lekarza: 3.03, głosów: 64
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się