Lekarze specjaliści » Laryngolog

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Jerzy Wróbel

Jerzy Wróbel

Telefon: 122 019 431

Obecna ocena lekarza: 2.68

Liczba głosów: 58

Lekarz mający specjalizację medyczną z dziedziny laryngologii. Ukończył studnia na Akademii Medycznej w Łodzi. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Ponadto ma prywatny gabinet lekarski w Krakowie. Dodatkowo od ponad 15 lat związany jest z Klinicznym Oddziałem Otolaryngologii Szpitala Wojskowego w Krakowie. W ramach swojej specjalizacji zawodowej wykonuje szereg badań diagnostycznych, do których zaliczamy otoskopię, akumetrię oraz badanie strokami. Ponadto w jego gabinecie możliwe jest poddanie się rynimanometrii. Wykonuje również biopsję wenątrzkrtaniową. W ramach laryngologii wykonuj również wiele specjalistycznych zabiegów, takich jak korekta przegrody nosowej, usunięcie polipów z przewodu słuchowego czy zakładanie drenów wentylacyjnych. Dodatkowo wykonuje też nacięcie ropnia i błony bębenkowej.

Lokalizacja: ul. Widok 31, Kraków
Telefon:  122 019 431
Region: małopolskie
Dodano: 03-01-2018
Odsłon: 1180

Obecna ocena lekarza: 2.68, głosów: 58
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się