Lekarze specjaliści » Laryngolog

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Ewa Popko

Ewa Popko

Telefon: 509-260-259

Obecna ocena lekarza: 2.29

Liczba głosów: 54

Lokalizacja: Nowy Świat 11A, 15-001 Białystok
Telefon:  509-260-259
Region: podlaskie
Dodano: 20-12-2017
Odsłon: 1834

Obecna ocena lekarza: 2.29, głosów: 54
Oceń zasób:

Komentarze

  • Witam ja też oczywiście polecam Panią doktor wyleczyla mam syna borykalismy się długo po larynologach i diagnozy były różne alergia wycięcie 3 migdałowa i dreny w uszy.Jak trafiłam z polecenia do dr Ewy to już zupełnie inna sprawa okazało się że dziecko nie ma nic co wspomniałam wcześniej okazało się że był źle leczony antybiotyk za antybiotykiem.Dostaliśmy odpowiednie leczenie i wszystko po malu zaczęło przechodzić okazało się że alergiczne nieżyt nosa wystarczyło odpowiednie leczenie dziś syn ma 14 lat i od tamtej pory przestał chorować trafiliśmy jak miał 6lat.Dziekuje jeszcze raz Pani doktor i polecam zawsze znajomym jak mają jakikolwiek problem.
  • Wspaniała mądra kompetentna Pani Doktor. Męża przez 20 lat leczyło wielu lekarzy aż trafiliśmy do dr. Ewy i ona go wyleczyła, uratowała życie. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni.

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się