Lekarze specjaliści » Kardiolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Rafał Kwiecień

Rafał Kwiecień

Telefon: 601 383 115

Obecna ocena lekarza: 2.98

Liczba głosów: 52

Jestem specjalistą kardiologiem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szpitalnej i ambulatoryjnej opieki nad pacjentami z chrobami układu sercowo-naczyniowego. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 1994r, następnie pracowałem i zdobywałem specjalizacje z chorób wewnętrznych oraz kardiologii w Oddziale Kardiologii i Intensywnej Opieki Kardiologicznej w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Następnie byłem konsultantem hemodynamicznym Kliniki Kardiologii Szpitala Bielańskiego.
Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu pacjentów z dolegliwościami ze strony układu krążenia. Posiadam również doświadczenie w dziedzinie kardiologii sportowej. Moimi pacjentami są sportowcy, zarówno początkujący, jak i mistrzowie olimpijscy.

Lokalizacja: ul. Szernera 3, Praga-Północ 03-305 Warszawa
Telefon:  601 383 115
Region: mazowieckie
Dodano: 29-06-2016
Odsłon: 1385

Obecna ocena lekarza: 2.98, głosów: 52
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się