Lekarze specjaliści » Kardiolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Piotr Gajewski

Piotr Gajewski

Telefon: 501 205 303

Obecna ocena lekarza: 2.76

Liczba głosów: 46

Jestem kardiologiem specjalizującym się w problemach układu sercowo-naczyniowego. Moimi pacjentami sa tylko  osoby dorosłe. Posiadam  bogate doświadczenie w zakresie nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej, które zdobyłem podczas pracy na oddziale kardiologicznym Szpitala Bielańskiego.

Prywatny gabinet kardiologiczny w którym przyjmuje wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, dostępny na rynku. Jest to niezbędne dla właściwego procesu diagnostyczno-leczniczego zgodnie ze standardami obowiązującymi w najlepszych placówkach medycznych w naszym kraju. Dzięki temu precyzyjnie można przeprowadzić pacjentom badania echo serca i EKG z natychmiastowym opisem. Zapraszam na konsultację. Mam nadzieję, że dzięki mnie odzyskają Państwo zdrowie i wrócą do normalnego życia.

Jest mi niezmiernie miło poinformować pacjentów z takich dzielnic jak Warszawa Żoliborz, Warszawa Bielany, że przyjmuje już swoich pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi w prywatnym gabinecie na Bielanach, przy ul. Twardowskiej 3, nieopodal Szpitala Bielańskiego. Dzięki temu osoby mieszkające w dzielnicach: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo, Warszawa Łomianki mają  kardiologa praktycznie „pod ręką”.

Lokalizacja: ul. Twardowska 3 01-810 Warszawa
Telefon:  501 205 303
Region: mazowieckie
Dodano: 23-06-2016
Odsłon: 2824

Obecna ocena lekarza: 2.76, głosów: 46
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się