Lekarze specjaliści » Kardiolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Grzegorz Karkowski

Grzegorz Karkowski

Telefon: 122 019 340

Obecna ocena lekarza: 3.96

Liczba głosów: 60

Ukończyłem Uniwersytet medyczny w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Po uzyskaniu najlepszego wyniku z Lekarskiego Egzaminu Państwowego w woj. małopolskim rozpocząłem prace w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. JP II. Obszarem moich zainteresowań ( a z czasem pasji) od początku pracy zawodowej w dziedzinie kardiologii jest elektrofizjologia kliniczna (nauka o zburzeniach rytmu serca) Wiedze i doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów ablacji arytmii zdobywałem zarówno w tutejszym ośrodku jak i w najlepszych ośrodkach elektrofizjologii w Polsce i w Europie. Od 2013r. współpracuję z dr. Edwardem Koźlukiem, szefem pracowni elektrofizjologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym w regularnie wykonuje zabiegi ablacji (pełen profil zabiegów).

Lokalizacja:  Lubicz 23A 31-503 Kraków
Telefon:  122 019 340
Region: małopolskie
Dodano: 05-01-2018
Odsłon: 1145

Obecna ocena lekarza: 3.96, głosów: 60
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się