Lekarze specjaliści » Kardiolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Dr n. med. Paweł Maciejewski

Dr n. med. Paweł Maciejewski

Telefon: (22) 53-53-293

Obecna ocena lekarza: 3.45

Liczba głosów: 82

Wykształcenie/osiągniecia

Akademia Medyczna w Warszawie, dyplom 1995. Na co dzień w Klinice Kardiologii CMKP zajmuje się wykonywaniem koronarografii i angioplastyk naczyń wieńcowych, od 2003 roku samodzielny operator, wykonał ponad 10 tysięcy zabiegów u chorych z zawałem serca jak i ze stabilną chorobą wieńcową.

Opis Specjalizacji

kardiologia (2008), choroby wewnętrzne II (2004)

Członkostwo

Od 1995 roku członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, przez trzy kadencje członek zarządu Sekcji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK.

Zainteresowania zawodowe

Od początku pracy zawodowej związany z Kliniką Kardiologii CMKP gdzie pełni funkcję adiunkta naukowo-dydaktycznego oraz zastępcy kierownika Pracowni Hemodynamiki. W Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inwazyjnego leczenia choroby wieńcowej. Od kilku lat prowadzi również szkolenia w zakresie wykonywania rotablacji naczyń wieńcowych, będąc certyfikowanym proktorem firmy Boston Scientific.

Główne miejsce pracy

Pracownia Hemodynamiki Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka, ul. Grenadierów 51/59 w Warszawie.

Lekarz udziela porad również w języku

angielskim

Zakres usług

 

konsultacje kardiologiczne - Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu choroby wieńcowej, opieką nad pacjentami po zawale serca, z nadciśnieniem tętniczym, profilaktyką choroby wieńcowej

kwalifikacja do leczenia inwazyjnego, ocena badania koronarograficznego na podstawie filmu CD, kwalifikacja do zabiegów poszerzania tętnic wieńcowych (PTCA) ze szczególnym uwzględnieniem leczenia trudnych zmian charakteryzujących się zwapnieniami, zwłóknieniami oraz pacjentów po leczeniu operacyjnym (CABG). Od wielu lat promuje stosowanie rotablacji w leczeniu trudnych zwężeń, prowadzi szkolenia dla kardiologów inwazyjnych w zakresie rotablacji.

Lokalizacja: ul. Cicha 5 lok. 1 00-353 Warszawa
WWW: http://cardioteam.pl/dr-n-med-pawel-maciejewski.html
Telefon:  (22) 53-53-293
Region: mazowieckie
Dodano: 29-06-2016
Odsłon: 1494

Obecna ocena lekarza: 3.45, głosów: 82
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się