Lekarze specjaliści » Kardiolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Dr n. med. Grzegorz Piotrowski

Dr n. med. Grzegorz Piotrowski

Telefon: 42-689-50-10

Obecna ocena lekarza: 3.56

Liczba głosów: 44

Dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski jest doświadczonym specjalistą drugiego stopnia z kardiologii oraz z chorób wewnętrznych. W zawodzie pracuje od 1994, kiedy ukończył studia medyczne i otrzymał dyplom lekarza. W 2000 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Jest nie tylko znakomicie wykwalifikowanym lekarzem, ale również naukowcem. Opublikował kilkadziesiąt prac i doniesień naukowych, ponadto wygłaszał swoje prezentacje na zjazdach naukowych. Sukcesywnie pogłębia wiedzę i doskonali warsztat, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Na co dzień pracuje na stanowisku ordynatora Oddziału Kardiologii Interwencyjnej w Łodzi. Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski Dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie schorzeń kardiologicznych. W swojej pracy wykorzystuje inwazyjną oraz nieinwazyjną diagnostykę układu krążenia. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń rytmu serca i nadciśnienia tętniczego. Leczy niewydolność i uszkodzenia serca. Bierze czynny udział we współtworzeniu nowej dziedziny medycyny w Polsce – kardioonkologii. Opiekuje się pacjentami ze współwystępującymi chorobami kardiologicznymi i onkologicznymi. W swojej codziennej pracy doktor Piotrowski wykorzystuje założenia medycyny spersonalizowanej, a decyzję o zastosowaniu konkretnej metody terapeutycznej podejmuje w oparciu o analizę informacji o profilu genetycznym poszczególnego pacjenta.


Lokalizacja: Pabianicka 62, Łódź
Telefon:  42-689-50-10
Region: łódzkie
Dodano: 24-11-2016
Odsłon: 1387

Obecna ocena lekarza: 3.56, głosów: 44
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się