Lekarze specjaliści » Ginekolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Lek. Teresa Buldecka-Woźniak

Lek. Teresa Buldecka-Woźniak

Telefon: 601 142 612

Obecna ocena lekarza: 2.43

Liczba głosów: 37

Nazywam się Teresa Buldecka-Woźniak. Jestem specjalistą endokrynologiem-ginekologiem położnikiem. Od kilkunastu lat leczę zaburzenia hormonalne, choroby enokrynologiczne i ginekologiczne u kobiet w każdym wieku, także u dziewczynek, udzielam konsultacji w tym zakresie.

Są to zaburzenia miesiączki, nadmierne owłosienie, trądzik, wypadanie włosów, choroby tarczycy, niepłodność, choroby ginekologiczne, ginekologia dziecięca, prowadzenie ciąży.

W gabinecie znajduje się USG.

Indywidualne podejście do pacjenta i całościowa, rzetelna ocena jego stanu jest naczelną zasadą mojej praktyki lekarskiej.

 

Jestem ginekologiem-położnikiem-endokrynologiem. Specjalizację z endokrynologii uzyskałam w Klinice Endokrynologii przy Szpitalu im. S. Sterlinga w Łodzi. Od kilkunastu lat pracuję w Poradni Endokrynologicznej przy tymże Szpitalu, w Łodzi, ul. Sterlinga 1/3.

Długoletnia praca w tej Placówce pozwoliła mi osiągnąć wiedzę i doświadczenie w prawidłowej ocenie stanu hormonalnego organizmu.

Lokalizacja: Łódź ul. Pomorska 94, Pabianice ul. Karniszewicka 56
WWW: http://www.buldeckawozniak.pl
Telefon:  601 142 612
Region: łódzkie
Dodano: 22-11-2016
Odsłon: 1238

Obecna ocena lekarza: 2.43, głosów: 37
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się