Lekarze specjaliści » Ginekolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Dr Ewa Roczniok

Dr Ewa Roczniok

Telefon: 502 685 275

Obecna ocena lekarza: 2.82

Liczba głosów: 23

Opiekuję się swoimi pacjentami i wnikliwie poszukuję rozwiązań ich problemów. Nie waham się poświęcić na to odpowiednio dużo czasu, ponieważ efekty leczenia zależą od dobrze postawionej diagnozy. Moje podejście lekarskie można nazwać holistycznym (całościowym, uwzględniającym różne dyscypliny medyczne), ponieważ szukam rozwiązań problemów ginekologicznych szerzej, niż pozwalają na to same metody i praktyka ginekologiczna. Biorę szczególnie pod uwagę aspekty żywienia, otyłości i niedowagi. Mam na swoim koncie sukcesy, które przemawiają właśnie za taką metodyką leczenia. Ludzki organizm to mechanizm, którego części składowe są ze sobą połączone i jedne wpływają na drugie. Dlatego skuteczna i bezpieczna terapia to taka, która całościowo uwzględnia kwestie związane z odpowiednią gospodarką hormonalną i dietą.W leczeniu stosuję: mieszanki według autorskiej receptury (zioła), preparaty naturalne (oczyszczające organizm z toksyn, likwidujące łaknienie, przyspieszające spalanie tłuszczów i węglowodanów, hamujące wchłanianie i gromadzenie tłuszczów, suplementy witaminowomineralne) oraz farmakologię tradycyjną (preparaty chemiczne najnowszej generacji). Pracuję w oparciu o: dietę rozdzielną, dietę związaną z grupą krwi, dietę opartą o indeks glikemiczny produktów oraz analizę pierwiastkową włosów.
Układam diety dla ciężarnych.

Lokalizacja: ul. Bojowników Getta Warszawskiego 1/18, Łódź
WWW: http://ewaroczniok.pl
Telefon:  502 685 275
Region: łódzkie
Dodano: 22-11-2016
Odsłon: 1464

Obecna ocena lekarza: 2.82, głosów: 23
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się