Lekarze specjaliści » Ginekolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Dr Cezary Zalewski

Dr Cezary Zalewski

Telefon: 501 593 091

Obecna ocena lekarza: 3

Liczba głosów: 20

Nazywam się Cezary Zalewski zapraszam obecnych i przyszłych pacjentów do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z ofertą świadczonych usług.

Ukończyłem studia medyczne w Łodzi w 1984 roku. Specjalizację z ginekologii i położnictwa odbywałem w szpitalach im. H. Wolf i im. Jordana. Od 1988 roku zajmuję się także ultrasonografią, początkowo ginekologiczną  - certyfikat z USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego od 1992 roku i ogólną od 2009 r - certyfikat PTU z ultrasonografii dopplerowskiej. Gabinet działa od 1993 roku początkowo mieścił się przy ul. Leczniczej 6 w budynku poradni, gdzie oprócz badań prywatnych wykonywałem badania ultrasonograficzne dla całego ZOZ Łódź - Górna. Następnie do 2013 działał przy ulicy Niemcewicza. Obecnie mieści się w Łodzi przy ulicy Zachodniej 89. W nowym miejscu oprócz ultrasonografii działa także gabinet położniczo- ginekologiczny, który stale się rozwija i zwiększa zakres usług, zapraszam wszystkich serdecznie.

Lokalizacja: Łódź, ul. Zachodnia 89
WWW: http://www.cezaryzalewski.pl
Telefon:  501 593 091
Region: łódzkie
Dodano: 22-11-2016
Odsłon: 1427

Obecna ocena lekarza: 3, głosów: 20
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się