Lekarze specjaliści » Gastrolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

lek. med. Andrzej Berman

lek. med. Andrzej Berman

Telefon: (22) 255 90 50

Obecna ocena lekarza: 2.79

Liczba głosów: 73

Lek. Andrzej Berman w 2007 roku ukończył Warszawską Akademię Medyczną. Po odbyciu podyplomowego stażu rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej, którą uzyskał w 2015 roku. Uczestniczył w krajowych i zagranicznych programach stażowych, które odbywały się w Mediolanie, Palermo oraz Warszawie. Brał udział w pierwszym na świecie przeszczepie wysp trzustkowych pod błonę śluzową żołądka. Jest także współtwórcą i realizatorem programu przeszczepiania wysp trzustkowych w Polsce oraz współtwórcą Stowarzyszenia Aktywni z Cukrzycą.

Doktor Berman jest propagatorem małoinwazyjnych technik zabiegowych w gastrologii, endoskopii, chirurgii ogólnej i proktologii. Uczestniczył w szkoleniach i kursach dotyczących gastrologii, proktologii oraz chirurgii małoinwazyjnej. Na swoim koncie ma następujące publikacje naukowe: Allogenic transplantation of isolated islet cells in clinical practise, Mysterious Knowlege – Qualification of Pancreata Suitable For Transplantation: review.

Za swoją działalność został uhonorowany w 2008 roku Naukową nagrodą zespołową pierwszego stopnia rektora WUM za wdrożenie programu przeszczepiania auto- i allogenicznego izolowanych wysp trzustkowych. Ponadto w 2011 roku otrzymał I Nagrodę za publikację z zakresu videochirurgii i endoskopii na Zjeździe Sekcji Videochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich, a w 2012 roku został uhonorowany Dydaktyczną nagrodą zespołową rektora WUM za współautorstwo podręcznika pt.: "Medycyna katastrof – kompendium edukacyjno-szkoleniowe”.  

Obecnie doktor Berman jest związany zawodowo z Katedrą i Kliniką Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUM. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Berman

Lek. Andrzej Berman leczy pacjentów ze schorzeniami górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Zajmuje się diagnostyką endoskopową oraz endoskopowym usuwaniem zmian z przewodu pokarmowego. W swojej codziennej praktyce lekarskiej przeprowadza laparoskopowe zabiegi przepuklin brzusznych i pęcherzyka żółciowego oraz leczy choroby hemoroidalne, stosując małoinwazyjne metody zabiegowe.
Lek. Andrzej Berman zajmuje się również usuwaniem zmian skórnych, np. kaszaków, tłuszczaków oraz zabiegami proktologicznymi, m.in. gumkowaniem hemoroidów metodą Barrona.

 

Lokalizacja: 01-044 Warszawa ul. Spokojna 5
Telefon:  (22) 255 90 50
Region: mazowieckie
Dodano: 11-07-2016
Odsłon: 2121

Obecna ocena lekarza: 2.79, głosów: 73
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się