Lekarze specjaliści » Endokrynolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Dorota Birkholz-Walerzak

Dorota Birkholz-Walerzak

Telefon: 587 658 396

Obecna ocena lekarza: 3.09

Liczba głosów: 33

Jest lekarzem specjalizującym się w pediatrii i w endokrynologii. Obecnie działa w Gdańsku, gdzie przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie oferującym indywidualną i specjalistyczną praktykę lekarską. Pomaga dzieciom, noworodkom, ale też młodzieży i osobom dorosłym. W gabinecie przyjmuje na konsultacje endokrynologiczne, konsultacje pediatryczne, jak również na zwykłe wizyty. Zna język angielski, dlatego mogą się do niego zgłaszać także osoby z innych krajów. Jej specjalnością są choroby endokrynologiczne oraz zaburzenia hormonalne u dzieci i u młodzieży. Przeprowadza u takich osób badania tarczycy, w tym badanie palpacyjne, cytologiczne i sprawdzanie hormonów tarczycy, do czego używa urządzenia USG. Tarczyca jest sprawdzana przez tego lekarza również u kobiet w ciąży. Wykonuje badanie izotopowe i biopsję tarczycy. Posiada kompetencje w kwalifikowaniu dzieci na szczepienia ochronne, samemu także wykonując takie zabiegi. Leczy choroby nadnerczy, w tym guzy zlokalizowane na tym organie, a także nadczynność i niedoczynność nadnerczy. Leczy też zespół policystycznych jajników, zespół tarczycowo-sercowy, a także pomaga pozbyć się kłopotu z nadmiernym owłosieniem oraz nadmierną potliwością, które powodują dyskomfort i kłopoty w kontaktach z innymi osobami. Rozwiązuje problemy dotyczące grasicy, a także z jajnikami u kobiet i jądrami u mężczyzn. Kobietom pomaga w uzupełnianiu braków hormonalnych, które następują po okresie menopauzy, mężczyznom proponuje zaś uzupełnianie niedoboru androgenów.

Lokalizacja: Jaśkowa Dolina 105, Gdańsk
Telefon:  587 658 396
Region: pomorskie
Dodano: 29-01-2018
Odsłon: 1966

Obecna ocena lekarza: 3.09, głosów: 33
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się