Lekarze specjaliści » Dietetycy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Olga Marzol

Olga Marzol

Telefon: 48 61 639 22 87

Obecna ocena lekarza: 2.92

Liczba głosów: 41

W 2015 roku ukończylam studia magisterskie na kierunku ‘Dietetyka’ na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym. Ukończyłam także studia podyplomowe o specjalności ‘Psychodietetyka’ na Wyższej Szkole Psychologi Społecznej w Poznaniu. Jestem autorką wielu artykułów na temat wspomagania żywieniowego osób z chorobą nowotworową, leczenia nadwagi i otyłości, podejścia psychologicznego w terapii żywieniowej oraz dietetycznego leczenia chorób układu pokarmowego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Uczestniczka licznych kursów i konferencji o tematyce dietetycznej i psychodietetycznej (między innymi : "Jak emocje wpływają na żywienie. Najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej", konferencja ‘Kobieta i natura’, ‘Congressus Dietetica’ i wiele innych). Niejednokrotnie prowadziłam wolontariat na terenach szkół podstawowych w postaci wykładów dla dzieci i ich rodziców na temat prawidłowego odżywiania. Pomimo młodego wieku , posiadam 3 –letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Zdobyte umiejętności psychologiczne w znacznym stopniu wspomagają terapię żywieniową oraz w dużym stopniu wpływają na zmianę nawyków żywieniowych u pacjenta.

Lokalizacja: Szyperska 23/7 61-735 Poznań
Telefon:  48 61 639 22 87
Region: wielkopolskie
Dodano: 06-10-2017
Odsłon: 1186

Obecna ocena lekarza: 2.92, głosów: 41
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się