Lekarze specjaliści » Dietetycy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Natalia Łasek

Natalia Łasek

Telefon: 795 313 912

Obecna ocena lekarza: 3.09

Liczba głosów: 65

Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuję się m.in profilaktyką i zwalczaniem otyłości oraz żywieniem w chorobach dietozależnych. Uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych, aby posiadać jak najbardziej aktualną wiedzę z zakresu dietetyki. Odbyłam szkolenie z zakresu "Immunodiagnostyki Nietolerancji Pokarmowej" - Food Detective. Ponadto jestem instruktorką rekreacji ruchowej o specjalizacji joga, dlatego uważam, że prawidłowa dieta w połączeniu z odpowiednią dawką ruchu to najlepszy krok do sukcesu. Moim celem jest wspieranie innych w osiągnięciu zamierzonego celu, do każdego podchodzę indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych. Zapraszam na konsultację, na której wspólnie wyznaczymy cel i dalszy sposób działania.

Lokalizacja: ul. Widok 10 (parter, pok. 7, domofon - wciśnij 107), 00-023, Warszawa
WWW: http://nvit.pl/
Telefon:  795 313 912
Region: mazowieckie
Dodano: 23-06-2016
Odsłon: 1439

Obecna ocena lekarza: 3.09, głosów: 65
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się