Lekarze specjaliści » Diabetolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Małgorzata Sobiś Żmudzińska

Małgorzata Sobiś Żmudzińska

Telefon: 525 254 125

Obecna ocena lekarza: 3

Liczba głosów: 23

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w profilaktyce i leczeniu cukrzycy, jej powikłań, otyłości i zaburzeń metabolicznych. Ponad 20 lat pracy w Szpitalu Akademickim w Bydgoszczy, w Klinice Chorób Wewnętrznych oraz Endokrynologii i Diabetologii. Praca doktorska z dziedziny diabetologii i zaburzeń metabolicznych. Liczne prace naukowe i publikacje w kraju i za granicą w czasopismach medycznych i na zjazdach naukowych poświęcone diagnostyce i leczeniu cukrzycy. Wieloletnia praca i konsultacje dla pacjentów w różnych ośrodkach leczenia cukrzycy, otyłości i zaburzeń metabolicznych.Szczególne doświadczenie posiada w leczeniu otyłości, częsta współistniejącej z cukrzycą i innymi chorobami endokrynologicznymi i metabolicznymi.

Lokalizacja:  Lipniki Akacjowa 15 86-005 Białe Błota
Telefon:  525 254 125
Region: kujawsko-pomorskie
Dodano: 25-01-2018
Odsłon: 1769

Obecna ocena lekarza: 3, głosów: 23
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się