Lekarze specjaliści » Diabetolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Barbara Zarzycka

Barbara Zarzycka

Telefon: 857 447 430

Obecna ocena lekarza: 3.02

Liczba głosów: 40

Jest uznanym lekarzem, który posiada specjalizacje medyczne w trzech dziedzinach. Są nimi endokrynologia, diabetologia oraz choroby wewnętrzne. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła dzięki pracy w licznych placówkach specjalistycznych. Dzięki niemu posiada dużą wiedzę i umiejętności w zakresie diabetologii, endokrynologii oraz chorób wewnętrznych. W czasie swojej praktyki zawodowej skutecznie diagnozowała i leczyła wielu pacjentów, którzy teraz z zaufaniem powracają do niej na kolejne wizyty i konsultacje specjalistyczne.

Ponadto pani doktor regularnie zwiększa swoją wiedzę kompetencje zawodowe, poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju wykładach, sympozjach i konferencjach naukowych, które poświęcone są zagadnieniom w dziedzinie diabetologii, endokrynologii i chorób wewnętrznych. Podczas każdej wizyty w jej gabinecie przeprowadza specjalistyczne badania poziomu glukozy, hormonów oraz wykonuje podstawowe badania lekarskie. Dzięki nim jest w stanie rozpoznać dolegliwość pacjenta oraz udzielić mu pomocy medycznej, skutecznie lecząc chorobą, na którą cierpi.

 

Lokalizacja: Mickiewicza 48, 15-232 Białystok
Telefon:  857 447 430
Region: podlaskie
Dodano: 05-02-2018
Odsłon: 1199

Obecna ocena lekarza: 3.02, głosów: 40
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się