Lekarze specjaliści » Dermatolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Lek. Izabela Kornacka

Lek. Izabela Kornacka

Telefon: 604 574 201

Obecna ocena lekarza: 2.95

Liczba głosów: 46

Jestem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Oferuję fachową diagnostykę oraz skuteczne i nowoczesne leczeniechorób dermatologicznych (takich jak: trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, choroby alergiczne, bakteryjne, wirusowe, grzybice itd.). Wykonuję również zabiegi laserowe, elektrokoagulację (wypalanie) i krioterapię (wymrażanie).

Jestem lekarzem medycyny od 21 lat. Łódź jest moim rodzinnym miastem. Tutaj też pracuję i mieszkam. Jako dermatolog pracuję już od 20 lat.  Dermatologia jest moją pasją.
Studia na Akademii Medycznej w Łodzi (wydział lekarski) ukończyłam w 1992 roku. Pierwszy stopień specjalizacji uzyskałam w 1996r. a drugi stopień w 2002r. Przez 11 lat pracowałam w szpitalu dermatologicznym w Pabianicach a obecnie, od 7 lat w Poliklinice MSWiA w Łodzi. Przez wszystkie lata pracy podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach krajowych a także zagranicznych. Śledzę na  bieżąco wszystkie doniesienia o nowościach w dziedzinie diagnostyki i metodach leczenia ale również podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie nowych

metod laseroterapii. Jest to dziedzina w której dokonuje się dynamiczny rozwój.

Zapraszam do gabinetu na ul. Próchnika 5

Oferta gabinetu dermatologicznego:

1. Diagnostyka i leczenie chorób skóry

  • trądzik młodzieńczy i różowaty
  • atopowe zapalenie skóry i inne choroby alergiczne
  • łuszczyca
  • bielactwo
  • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybice i inne

2. Usuwanie zmian skórnych (takich jak: włókniaki, brodawki wirusowe, łojotokowe, kłykciny itp.) za pomocą

  • elektrokoagulacji (wypalanie)
  • krioterapii (wymrażanie)
  • laseroterapii

3. Laserowe usuwanie zbędnego owłosienie (depilacja), tatuaży, zamykanie rozszerzonych naczyń na twarzy i kończynach dolnych, usuwanie zmarszczek, blizn potrądzikowych i pourazowych

4. Badanie dermatoskopowe znamion

5. Peelingi  chemiczne (kwas glikolowy, HPP)

 

Usuwanie tatuaży – często otrzymuję zapytania na temat metody którą usuwam tatuaże. Dysponuję najnowocześniejszym laserem rubinowym Q-swich (dotychczas jedyny w Łodzi), który to laser  emituje ultrakrótki impuls. Uzyskana w ten sposób niezwykle wysoka gęstość energii pozwala na fizyczne rozbicie cząstek barwnika na elementy tak małe, że możliwe jest ich usunięcie drogą fagocytozy. Rubinowy laser  Q-swich  Tatoostar  niemieckiej firmy Asclepion zaprojektowano z myślą o usuwaniu tatuaży ciemnych. Jest to jedyna metoda skutecznego usuwania tatuażu bez pozostawienia blizny. Miesiąc przed i miesiąc po zabiegu nie można się opalać. To zalecenie odnosi się do wszystkich zabiegów laserowych.

Aby usunąć całkowicie tatuaż należy wykonać serię zabiegów przy użyciu tego lasera. Jeśli tatuaż jest wykonany nieprofesjonalnie to zwykle wystarcza od ok. 4 do 6 zabiegów natomiast jeżeli jest wykonany  profesjonalnie wówczas należy wykonać od  ok.6 do 10 zabiegów.

Dermatoskopia – jest to metoda oceny znamion za pomocą dermatoskopu ,który  wielokrotnie powiększa zmianę  umożliwiając dokładną ocenę danego znamienia. Nie wszystkie znamiona budzą podejrzenia, dlatego wykonuje się dermatoskopię tylko tych które  nas niepokoją.

Lokalizacja: ul. Próchnika 5/21, Łódź
WWW: http://www.izabelakornacka.pl/
Telefon:  604 574 201
Region: łódzkie
Dodano: 22-11-2016
Odsłon: 1615

Obecna ocena lekarza: 2.95, głosów: 46
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się