Lekarze specjaliści » Chirurdzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Telefon: 601365926

Obecna ocena lekarza: 3.27

Liczba głosów: 135

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski jest specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Zajmuje się pomocą pacjentom zmagającym się z przepuklinami (pachwinowymi i brzusznymi). Leczy choroby i nowotwory przewodu pokarmowego, w tym jelit, trzustki oraz pęcherzyka i dróg żółciowych. W ramach chirurgii naczyniowej prowadzi terapię u osób cierpiących na żylaki kończyn dolnych i owrzodzenia żylne podudzi. Leczy również schorzenia proktologiczne, wśród których można wymienić guzki krwawnicze (hemoroidy), szczeliny i przetoki odbytu oraz choroby jelit i odbytnicy. Na jego pomoc mogą liczyć osoby, u których występuje problem nietrzymania stolca. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Śmigielski zajmuje się również przeprowadzaniem diagnostyki schorzeń przewodu pokarmowego. Wykonuje m. in. badania endoskopowe: kolonoskopię, gastroskopię i rektoskopię. W ramach wizyt domowych specjalista leczy m.in. bóle brzucha i zaparcia. Prócz tego zakłada chorym opatrunki i pomaga przy odleżynach.

Lokalizacja: ul. Gdańska 26, 09-716 Łódź,
WWW: http://www.jaceksmigielski.pl
Telefon:  601365926
Region: łódzkie
Dodano: 22-11-2016
Odsłon: 2137

Obecna ocena lekarza: 3.27, głosów: 135
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się