Lekarze specjaliści » Anestezjolodzy

Prosimy o ocenianie i  dodawanie opinii na temat lekarzy.  Opinie na temat lekarza prosimy umieszczać poniżej w rubryce dodaj komentarz. Każda Państwa opinia jest dla nas ważna.

      Skala ocen lekarzy od 1 do 5 : 

        1 slaby lekarz 2. przeciętny lekarz 3. dobry lekarz 4. bardzo dobry lekarz 5. doskonały lekarz

Znajdź lekarza wpisując specjalizację i miejscowość bądź nazwisko:

Lek. med. Zbigniew Łuczak

Lek. med. Zbigniew Łuczak

Telefon: 515 246 303

Obecna ocena lekarza: 2.69

Liczba głosów: 26

Specjalista anestezjolog 

Przy każdej operacji wymagana jest obecność anestezjologa. Lekarz anestezjolog jest opiekunem pacjenta na wszystkich etapach zabiegu. Wprowadza chorego w stan, który umożliwia znieczulenie, znieczula i opiekuje się pacjentem po zabiegu. Ból i odczuwanie bodźców są w pełni zależne od anestezjologa. Dlatego ważne jest, aby pieczę nad badanym sprawował odpowiedzialny i doświadczony lekarz. Taką osobą jestem ja.

Od ponad 10 lat pomagam pacjentom przygotować się do zabiegów i dbam o ich kondycję w czasie operacji. Zajmuję się również uśmierzaniem bólu. Stosuję nowoczesne metody znieczulenia. Opiekuję się chorymi w czasie intensywnej terapii. Zaufały mi setki pacjentów. Skontaktuj się ze mną i pozwól sobie pomóc.

 

Lokalizacja: ul. Kwiatów Polskich 25 94-214 Łódź
Telefon:  515 246 303
Region: łódzkie
Dodano: 22-11-2016
Odsłon: 1360

Obecna ocena lekarza: 2.69, głosów: 26
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Znajdź numer do doktora w swoim regionie
lubelskie podkarpackie podlaskie świętokrzyskie mazowieckie Warmińsko-Mazurskie śląskie łódzkie kujawsko-pomorskie pomorskie opolskie wielkopolskie dolnoslaskie lubuskie zachodnio-pomorskie

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się